| iulia7621 a întrebat:

Buna
ce stiti despre jocul imvu trebuie sa platesti, sa-l descarci...
vreau niste informatii

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, imvu este complet gratuit, insa trebuie sa platesti daca vrei sa beneficiezi de unele servicii. (VIP, AP, CREDITE REALE)
O zi buna! happy

| AddaXD a răspuns:

Buna!

Imvu este gratuit. Dar ca sa joci trebuie sa il descarci, dar sa stii ca pentru a fi VIP nu toti platesc, deci asta nu este neaparat cu bani. Credite (adica bani pe imvu) - poti face rost de ele daca iti hranesti animalutul sau daca ai instalata o chestie
Dar atentie, sa nu cumva sa umbli la forma capului pentru ca exista riscul sa il faci in forma de balon, eu am trecut prin asta si mi-a fost destul de greu sa pun din nou forma normala. Inca ceva, atunci cand mergi pe plaja, daca nu porti nimic in picioare, trebuie sa pui niste pisicoare pe care le cumperi, altfel au o forma gigantica. Imvu este destul de dragut dupa parerea mea si nici nu este greu sa intelegi cum se joaca, la inceput exista tutoriale care te ajuta. De asemenea daca ai nelamuriri poti sa cauti si pe youtube eu am mai facut asta si m-a ajutat. Mult succes si daca mai ai si alte intrebari legate de Imvu ma poti intreba prin mesaj privat si iti voi raspunde. Sper ca te-am ajutat. Pa, pa!