| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand am deschis browser-ul (fie ca e Mozzila Firefox, Google Chrome sau Internet Explorer) nu mai merge sa ascult muzica in Winamp crying. Se deschide melodia in winamp dar nu porneste :S. Care este cauza? big grin idem pentru celelalte programe de muzica (Windows Media Player, Gom Player, BS Player etc).

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu ai sunetul pe mute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e sunetul pe mute. Nu stiu ce are crying Dar daca resetez calculatorul si intru in Winamp pana sa intru in browser merge fara probleme thinking