| anonim_4396 a întrebat:

Bună. Șeptica este un joc de noroc?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, nu inseamna ca daca nu se joaca pe bani, nu ar fi.

| Brizbriz a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu, nu depinde D'A'LOC de ce carte iti intra, iar asta NUUUUUUUUUUUUUU e D'A'LOC definitia jocului de noroc

si Heartsone, unde l-au corupt pe nustiuce mare jucator de sah sa le faca reclama la cat de mult trebuie sa "gandesti" si ce "bun" e jocul, e PUR joc de noroc, doar ca acolo "norocul" sunt algoritmii de la Fvckzzard, care are grija de tine sa pierzi de 8 ori la rand, asa, just for fun, mai ales ce "placut" e sa pierzi in mod repetat in fata unor jucatori care joaca, ca o cizma si fac greseli ABERANTE angry

| Stefan927 a răspuns:

Da, este

| danieltulcea84 a răspuns:

Da! Castiga cine are noroc, indiferent dacă este sau nu, pe bani.

| mariusfacatoruldemagii a răspuns:

Depinde pe care parte a conului circular drept o iei