| BruNnEtTe a întrebat:

BUNA imi ziceti si mie niste nume de papagali(fata si baiat) dau funda la cele mai multe raspunsuri!

5 răspunsuri:
| Byonce99 a răspuns:

Pentru baiat ar fi Paco iar pentru fata ar fi Lola si eu am un canar si il cheama Paco...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fata: kimi, lisa, coca, alice, issa sau liza. pentru baieti: kevin, coco, choco, loly, mik sau boo. sper ca iti plac numele

| maryellen91 a răspuns:

Rokko & coko
cip & dale(suna bine chiar daca astea sun veverite)
paco & polly
roky & dufy
tweety & fify
pappy & cappy
sprite & coca rolling on the floor
jo & mo
tity & mikky

cand eram mai mica era un papagal in desene pe nume cedricrolling on the floor

| Jessica a răspuns:

Buna.
Pentru femela: Lilla, Lolla, Betty, Anny sau Fiffy.
Pentru mascul: Pacco, Rocky, Blacky sau Puppy.

Sper sa iti placa ideile mele! Succes.

| ZEU93 a răspuns:

Roko, Riky, Polly, Deedee, Paco, Jako, Tasha, Missy, Molly, BO,
sau daca nu ti plac gasesti aici tot felul de nume trasnite :
http://www.birdbytes.com/names.html