| Ioanamaria45 a întrebat:

Buna TPU,
Știe cineva cât costa intrarea in Face club și in Wave club din Bucuresti?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa cu intratul in cluburi, ca tu nu ai varsta legala sa poti intra in nici un club din Romania, fiindca ai doar 16 anisori, iar varsta legala este PESTE 18 ani.

"în 8 Decembrie 2021 | Ioanamaria45 a întrebat:
Buna, se poate merge la rapel pentru vaccin anti-covid fără tutore legal dacă am 16 ani?"

| Ioanamaria45 explică (pentru Violleta2022):

Chiar puteai sa-ți scutesti timpul.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ioanamaria45):

Chiar este bine sa te fac de ras pe forum, macar inveti sa respecti oamenii pe aici si nu mai minti!