| Alexandra_8718 a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma uit la un film cu un caine care mi-l recomandati fundita va multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| FollowTheLight a răspuns:

1.Hachiko a dog's story (filmul meu preferat:X)
2.Marley and me
3.10 promises to my dog.

| TellMe a răspuns:

Un film "fain" ar fi Air Buddies... Si este cu mai multi catei.

| MisterさCry a răspuns:

Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore...e super tarelaughing

| Scândură a răspuns:

Marley and Me
Beethoven
Lassie
Hachi
Old Yeller
Eight Below
My dog skip
Homeward Bound
Turner and Hooch
Benji
Hotel for Dogs
Where the red fern grows

Le-am vazut pe toate, suntlove struck unele mai vechi, altele mai noi.
Sper ca te-am ajutat, vizionare placuta!

| Catafu a răspuns:

Echipa de catei.e cu mai multi catei dar e superrrr fain cat se pot chinuii niste catelusii micuti sa castige o cursa ...eu asta ti'l recomand

| CrazyXdiva a răspuns:

Pai, K-9 este un film cu un caine destul de interesant. Este vorba despre un polițist care își ia un caine care era Grozav in a găsi indicii sau chestii de genu dar era extrem de sălbatic. Ei se înțeleg bine la sfârșit dar au multe faze amuzantewinking sper sa-ți placa. Poate poți sa-mi dai o funda, pls?

| Gotye a răspuns:

Minus 25 de grade.
Merita.

| Gotye a răspuns:

Minus 25 de grade.
Merita.

| VivianKorea a răspuns:

Bethoven,cel mai tare, funda?