| Buterflyy a întrebat:

:X va rog ajutati.ma maine ma asculta. si nu stiu nimic... deci vreau si eu asa etapele actiunii in florin scrie un roman si ce relatii exista intre personajele florea, anita si capitanul gealatu din florin scrie un roman? dau funa si desigur si vot dar repede!

Răspuns Câştigător
| justlovewithoutpain a răspuns:

Paieu am facut-o anul trecut. Sa vedem thinking Pai Ca relatie intre cei 3 este faptul ca florin scrie acest "roman", dar el se pune in locul personajului principal si daca nu ma insel era o fata pe care el o placea(florin) si un baiat ce il vedea ca pe cel mai mare dusman. Ei bine in 2romanul" sau florin il pune pe dusmanul sau din realitate in locul lui Gealatu iar pe Anita o vede ca pe fata de care este el indragostit.
Actiunea ar fi cam asa : 1. Personajul principal intra la han(sau ce era acolo)
2. Anita il serveste cu vin
3. Dupa ce bea vinul ( pers.principal, nu ii mai stiu numele) adoarme, deoarece anita ii puse ceva in pahar
3. El se trezeste cu Capitan gealatu in fata lui si isi da seama ca a fost o capcana
4. Cei doi incep sa se lupte
5 Capitanul Gealatu fuge iar pers. principal merge dupa el.
6. Anita ramane la han... apoi nu mai stiu sincer ca am facut-o pe sem 1 anul trecut. sper ca te-a ajutat macar putin