| aLLecsya a întrebat:

Bunaaa care stie cateva statusuri pentru >mincinoase/mincinosi:"
Dau funitsaaa pentru cele mai bunee:d... apropo e urgent.happy

4 răspunsuri:
| Madalina_1178 a răspuns:

Stii…….eu stiu adevarul si tu ma minti in fata. Doare.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
uite aici niste site-uri cu statusurile dorite de tine:
http://www.statusuri-mess.com/statusuri-de-suparare/
http://www.statusuri-noi.com/
Sper sa iti fie de folos! pa-pa.

| MiReLa_2299 a răspuns:

Incerc sa ascund calvarul numit depresie...Si zambesc fals doar pentru buna impresie!
De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!
Si toti ma`ntreaba ce s`a intamplat. le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l`am uitat "`!
Pentru ca răul să triumfe în vremuri de criză, e suficient ca oamenii buni să stea deoparte şi să nu facă nimic
Цените поступки. Слова не значат ничего!
Cei proşti discută oamenii, cei dreştepţi faptele, cei inţelepţi ideile.
Prietenii vin si pleaca. Dusmanii se acumuleaza.
Lumea vorbeste prostii, ca sa te schimbe si te minte.Numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte!
Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte...
O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.
De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie...

| Mercan_Mihai_1988 a răspuns:

Prieteni care mint