| Angelixa a întrebat:

Bunaaa!
Știe cineva cum șterg o pagina de pe FaceBook?
Urgent!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cam aşa ceva:
http://www.tpu.ro/......ezactivez/
Baftă!

| Alexaaandraaa a răspuns:

Intri pe pagina respectiva, si sus o sa gasesti optiunea "Editeaza Pagina / Edit Page". Dai click pe ea, mai exact pe "Manage Permissions / Permisiuni", si o sa iti apara mai multe optiuni. Ultima dintre ele este 'Detele page / Sterge pagina". Dai click si cred ca te descurci de acolo. Pup!:*

| neymar94 a răspuns:

Uite accesand acest link iar aproape de josul paginii gasesti "stergeti contul de facebook" apoi accesezi acest link care este legat de aceste cuvinte si il poti sterge! Mult succes!

| Bbyah a răspuns:

Du-te la setari iar jos iti apare mic scris ceva gen : dezactivarea contului

| Bbyah a răspuns:

La setarile contului : securitate (e in stanga sus) si dupa ce dai acolo uita-te in josul paginii si scrie dezactivrea contului

| LarysaLarisa a răspuns:

Da! Stiu eu! Dar se poate sterge doar daca e a ta! Du-te pe pagina sus scrie Edit Page sau ceva de genu asta dai la Manage permissions si jos jos scrie sterge pagina! Si in 11 Zile se sterge pagina!
Funda?