| catthshshshs a întrebat:

Care aveti modem de la zapp, as vrea sa stiu daca merge bine la voi si in ce zona sunteti? La mine sunt momente, cum ar fi azi, in care nu merge bine deloc...

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

E varza!

| Parintele a răspuns:

Merge cam prost oriunde ai fi.in conditii meteo mai dure (prea cald. furtuna) e un modem prost ca si cele de la orange sau vodafone.

| cristi27 a răspuns:

Eu am si sunt din hunedoara si vreau sa zic ca merge nasol rau

| catthshshshs explică:

Sa inteleg ca asa ar fi toate modemurile...asta e happy... ce putem face? nimic

| iulia_5454 a răspuns:

Pana acum credeam ca numai modem-ul meu e varza(vodafone)dar se pare ca si celelalte sunt la fel.