| amanda_2725 a întrebat:

Care e artistul/artista voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| BingBang :D a răspuns:

Artistii mei preferati sunt Selena Gomez, Justin Bieber, Demi Lovato, Miley Cyrus... Mai toti artistii de la Disney

ai tai?

27 răspunsuri:
| Mc Master a răspuns:

Green Day forever, ca trupa si ca artist, hmmm Smyley!

| vivalavida a răspuns:

Fata aia de la h2o just add water o cheama bella si dupa aia
joe jonas

| Fvn a răspuns:

Lady gaga. glumeam. am mai multi : frank sinatra,, madonna, etc.

| nona14 a răspuns:

Orlando Bloomhappy

| DiDi a răspuns:

Kelly Clarkson. De ce? Pentru ca ma regasesc in melodiile ei si le ador!happy

| BingBang :D a răspuns:

Artistii mei preferati sunt Selena Gomez, Justin Bieber, Demi Lovato, Miley Cyrus... Mai toti artistii de la Disney

| LoveForShania a răspuns:

Puya, Rihanna, Pussycat Dolls.

Ca actori : Jennifer Lopez, Steven Seagal, Angelina Jolie.

| Gizăz a răspuns:

Un adevărat iubitor de muzică nu are niciodată un favorit, sunt prea multe formaţii bune. În momentul de faţă ascult foarte mult Iron Maiden.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bebelusa blonda de la circotasi devil

| ralucaralu a răspuns:

Nu am vreun artist preferat. Tu ai? Care e?

| Metaler a răspuns:

Corey Taylor:X:X:X

| Daria a răspuns:

Nina Dobrevday dreaming
A ta?

| Atotstiutorul a răspuns:

Camelia Leac si Justin Bieber

| marialina a răspuns:

Amy lee

| Yang a răspuns:

Eu

| User a răspuns:

Basescu. Vrem nu vrem, e cel mai bun actor. Hă hă hă

| jojobg a răspuns:

Robert Pattinson
Avril Lavigne
etc =]]

| Aero a răspuns:

Roxy manelista laughing. toti care intreaba asa le raspund

| madalicious a răspuns:

Vescan. Si Eminem. laughing Aaaaa...si Acustic, si Expresiv[trupe big grin ].

| Bacemi a răspuns:

Julio Iglesias si Charles Aznavour sunt preferatii mei. Amandoi impart acest prim loc in inima mea. Sunt deosebiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi, al doilea a sucombat demult si primul e pe drumul cel bun... adica in curind or sa umble amindoi tinindu-se de mina printre norisori laughing

| amanda_2725 explică:

Ai mei sunt avril lavigne, demi lovato, miley cyrus, selena gomez, ashley tisdale. La trupa blaxy girls

| Bacemi a răspuns:

@BRO, cred ca tu ii confunzi. Charles Aznavour nu a murit din cate stiu eu. Are 86 de ani si e in viata.

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Preferatii mei ca actori sunt :cameron diaz, johnny depp iar ca muzicieni imi plac celine dion, aerosmith(abia astept concertul) si vama veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi, inseamna ca sursa mea nu fu de incredere si nici nu mi s-a parut necesar sa verific la vremea aia. Acum daca IMDB iti da dreptate ce sa zic, n-a krapat... inca laughing Treaba asta e prinsa in planurile pe termen scurt. Crezi ca-si face AMR-ul tragind in fiecare zi cite o liniuta pe perete? rolling on the floor

| Petronela a răspuns:

Justin Bieber; x:*

| gabriela007 a răspuns:

Beyonce, Nicole Sherzinger, Inna, Rihanna happy