| DuffMckagan a întrebat:

Care e cea mai tare comedie pe care ati vazut-o...genul de comedie pe care o poti viziona in familiebig grin...caut trailler si

Răspuns Câştigător
| wormy a răspuns:

'Johny English'
Nu stiu daca e cea mai tare comedie, dar e singura comedie pe care as putea sa o vad cu familia. Restul, gen Road trip, American pie nu prea pot fi vazute cu familia.

25 răspunsuri:
| ♥.Sagemix a răspuns:

The proposal. l`am vazut de curand si chiar mi-a placut.hee hee Nu stiu daca este cea mai tare comedie. dar, fiecare cu gusturile luihee hee.

| soshesays a răspuns:

Nu foarte tare dar se poate viziona in familie, get smart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult Meet the Fockers(aici numai unele nume, precum Gay Focker te fac sa razi)laughing.

| secret96 a răspuns:

Poi eu am vazut : Ala micu'; The hot chick ( puiul fierbinte)
dar singur acasa este cel mai tare. sper sa iti placa :*

| cucalic a răspuns:

Acuzatul. o comedie super

| Poinsettia a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult "Freaky Friday" si e genul de comedie pe care il cauti. Mi s-a parut foarte haios.

| kevincosty a răspuns:

The Ugly Trough e misto si noua(merita vazuta zic eu)
She's Out of My League o alta propunere.
Mai poti vedea Our Family Wedding si Cop Out.
Depinde de ce iti place si tie! Bafta.

| NEC a răspuns:

Accepted tare filmu happy

| blue95 a răspuns:

Mean Girls.sau Boys and Girls.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"In puii mei"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti cu parerea lor dar mie imi plac filmele cu mr. Bin(Bean)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Daca ai o familie cu simtul umorului un pic mai dezvoltat si accepta chiar si chetiile mai porcoase din filme iti recomand Ali g in da house, daca vrei o comedie care nu este porcoasa, dar totusi sa razi destul de mult iti recomand Why did i get married too, Little Nicky, sau un film cae l-am vazut chiar acum jumatate de ora The bounty hunter.Succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasisi ce sa intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intre pe www.filme tari de comedie.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lume nebuna, nebuna, nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=136832 super tare dar descarci doar cu 2mbps:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rat race cea imi tare comedie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Home alone Singur acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparut nu de mult este filmul "Grown ups" film de familie si e fain. Alta comedie care mi-a placut este "the ugly truth". In rest sunt mai multe dar astea chiar le recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la superhero movie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American Pie toata seria cel mai tare film de genut comedie(I'm Stiflerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes men mie mi-a placut

| Elenika a răspuns:

Uite-te la Senseless.razi pana nu mai poti laughing. little man. daca nu l-ai vazut, Dumb and Dumber, Don't mess with Zohan, The hangover...hmm. cred ca astea sunt comediile la care am ras cu lacrimi happyhappy

| JanTeo a răspuns:

la rrrrrr m-am dus de 3 ori la baie ca era sa fac pe mine cu gerrard de pardieu
sau foarte tare a mai fost the longest yard cu adam sandler

| Marian_Moldovan_1981 a răspuns:

Singur acasa 2