| anonim_4396 a întrebat:

Care se uita la,, culoarea fericirii" pe National...Stie careva cum se numeste melodia de inceput?happy funditahappy puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| SmileyyXD a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar cel mai bine cauti pe google: generic "culoarea fericirii" sau generic "culoarea fericirii" national tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sapna babul ca bidaai asa se numeste melodia de anceput an indiana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stie careva numele a tuturor melodiilor? :-s s-au majoritatea?crying( plsss