| jonny_5226 a întrebat:

Care stie siteuri cu intrebari de cultura generala si cu premii?

Răspuns Câştigător
| Katalynutza99 a răspuns:

Conquiztador e super tare. Apropo luca care e numele tau de pe conquiztador?
da intra pe ce a zis luca sau scrie pr si simplu conquiztador.acolo poti vb si cu alti membri.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.conquiztador.ro/centrum.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conquiztador

| Abracadabra95 a răspuns:

Intra pe www.conquistador.com dar nu stiu sigut daca se vor primii premii! dar este un site interesant orice adolescent ar trebui sa il incerce! sper ca ti-am putut fii de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.conquiztador.ro