| florentina22_1320 a întrebat:

Cine stie intrebari de cultura generala cu raspunsuri?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| bod1909 a răspuns:

Joaca conQUIZtador si vezi acolo o grama...www.conquiztador.ro (asa cred ca se scrie)-Intra pe Google fa-ti cont si treci la treaba. chiar daca nu ai cont si nu vrei poti juca un joc amical cu roboti. ori iti poti invita prietenii.(istorie, geografie, romana-literatura-gramatica, carti, matematica, viata de zi cu zi, arte plastice, franceza engleza, UE multe)bafta[funda]pls|||

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Thinksmart.ro cred ca e cel mai bun site