| AIexandra a întrebat:

Ce carti din literatura fantasy imi puteti recomanda? Ofer funda...

Răspuns Câştigător
| xxcatalinxx a răspuns:

Eu sunt un mare fan al literaturii fantasy siti recomand:tunele(toate 3 partile),cronicile lumii subpamantene(sunt mai multe parti, nu stiu sigur), vraciul(7 volume.),baiatul saman,goosebumbs cartile care iti dau fiori,amurg(mai multe volume,dai misto rau), era dragonilor, vampiratii etc.mai uitate si printri librarie sau pe net. sper ca te-am ajutat. funda plss

2 răspunsuri:
| Lilllith a răspuns:

Pai.cititorul din pestera de rui zink este foarte draguta si scurta aprozimativ 78 pagini big grin funda plis.:X

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Pai...Copiii lampii fermecate,Casa puterii,Magicianul, Eragon, Inclestarea regilor, Circul ororilor
Funditaaalove struck plzhappy