| AndreeaCdr a întrebat:

Ce coduri bonus mai stiti pe farmerama, in afara de shule, si ala care iti dadea o fantana... Funtita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Happyspinning-iti da o rotatie gratis la roata norocului big grin

44 răspunsuri:
| nicu94 a răspuns:

Mie imi spune ca codurile nu sunt valabile

| gigant a răspuns:

Dati-mi s mie niste coduri.va rog!

| FFFFFI a răspuns:

City

| Darmanutz_Paul_1994 a răspuns:

Unde pun codurile imi spuneti va rog si mie?

| Hatmanu_Razvan_1992 a răspuns:

Chapion2012

| carolmadalin a răspuns:

Nu stiu nici un cod in afara de predzel dar am un anunt de facut vand cont farmerama la nivelul 31 cu cuib de clocit 12 cuiburi de gaini piersic, caine mare ciobanesc, o cocina de porci 1 galbena, 1 iaz mare, un strat de ierburi aromate, sunt insurat, animale dupa niivel, vulcan mic inactiv si gaina balerina. astept raspunsuri!