| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri cu ferme stiti? Am avut un joc mai demult si nu mai stiu cum se numeste... poate ma ajutati voi happy

106 răspunsuri:
| razvy9912 a răspuns:

Zoo tycoon 2 il downloadezi de pe linkul urmator :http://kat.ph/......93666.html
ii full:D

| 4everyou a răspuns:

Cred ca stiu eu dar nu sunt sigur ca e
Farm simulator...

| zimens a răspuns:

Eu am jucat Drive Green si l-am terminat e super fain sper ca te-am ajutat...

| valentyn111 a răspuns:

Farmeramaa;::XXX

| kalyn_6408 a răspuns:

Pai st mai multe... farm frenzi 1, 2, 3, farm frenti pizza farm mania 1, 2 youda farm dayry dash si nu mai am idee da si mie imi plac jocurile cu ferma:X

| madalinbossultau a răspuns:

Am eu unul care se numeste Back at the barnyard dar se gaseste greu jocu

| madalinbossultau a răspuns:

Pai e unul fain in care tu esti o vaca si trebuie sa faci multe chesti misto! Jocul se numesete Back At The Barnyard! Dami fundita daca vrei...

| Flavius_Socol_1991 a răspuns:

BigFarm cel mai tare joc din lume

| cetentere a răspuns:

Landwirschafts simulator
Farming simulator
John deere the game

| cetentere a răspuns:

John deere the game

| valentin496 a răspuns:

Se numeste fram frezy

| maraloveyou a răspuns:

Farmerama e cel mai frum joc cu ferme...:-*:)http://www.farmerama.com/

| fifili a răspuns:

My farm, farm mania, farm craft.

| Bodogai_Nicodim_1971 a răspuns:

Farming simulator 2011