| catalin88_7875 a întrebat:

Ce browsere de jocuri cu ferme stiti mai noi?

5 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Buna

pai:countrilife
farmville
astea sunt cele care le joc si eu, sunt super[la farmville primesti animale ca si cadou nu trebuie sa le mai cumper, desigur doar daca ai vecin care sa iti trimita]

Altele nu mai stiu

pa, pawave

| gabos98 a răspuns:

Farmerama, farmville, farming simulator funda?

| emanuel_1610 a răspuns:

Farmerama, farmville, farming simulator

| PlfacT a răspuns:

Bah narozii astea ii jocuri ce le joci pe facebook si ce ti le bagii in calc el zice de jocuri browsere cu ferme cu ar fi www.fermavesela.ro

| r4r3sh13 a răspuns:

Pai ar fi unu care mie mi se pare foarte interesant...
http://marketglory.com/register/r4r3sh13
PS: mi se pare interesant pentru ca poti transforma banii din joc(virtuali) in bani adevarati$$$