| addelinaa a întrebat:

Ce melodii sa pun ca ton de apel?:-? As vrea ceva gen.http://www.youtube.com/watch?v=f3h7p70ejLA dar sa fie doar refrenul...sau nu stiu help me please,, back fundita:D:D:D

Răspuns Câştigător
| coddy24 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/mp3DirectCut-Download-4880.html
da click acolo la softpedia mirror si downloadeaza`ti programelul si instaleaza`l, cu el vei putea taia melodiile care iti plac in asa fel incat sa cante numai refrenul:D asadar iti poti pune orice melodie vrei sa-ti cante ca ton de apel. have fun acum da`mi fundita:))))