| sweetale12 a întrebat:

Ceva statusuri funny stiti?
ce deja nu mai am ideihee hee

93 răspunsuri:
| AdeLina a răspuns:

Chiar cand credeam ca am ajuns pana la capat, se gasi unu' sa mute capatu' mai incolo

Nu va deranjati sa ma deranjati caci nici eu nu ma voi deranja sa citesc, mai ales sa va raspund

Daca nu ai auzit de mine inseamna ca nu ai cultura generala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o veste buna si una rea. Pe care vrei s-o auzi prima? Ok, incep cu aia rea. Ma doare capu. Si acum vestea buna. Iinseamna ca inca il mai am laughing

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Nw. s...
cawta.ma la paine'...
iar daca nw' ma gasesti cawta.ma la oUa! laughing

| Puiutz a răspuns:

Bate si ti se v-a deschide… proces penal! :))

http://statusuri.de-calitate.ro/category/statusuri-amuzante/

| BabyPink a răspuns:

M-am gândit la statusu' ăsta toată ziua
Dragul meu chiftea prajită,
Tinichea hodorogită,
Te iubesc şi te ador
Ca pe-un pui de curcă chior laughing
Opriţi planeta... vreau să cobor
Îmi e dor de tine.de căldura ta... în zilele când mă culcam cu tine... draga mea pijama
Elodia... dacă intri... dă şi tu un buzz că suntem îngrijoraţi pentru tine laughing

| oky a răspuns:

De obicei ideile imi vin in tramvai /cand ma gandesc " daca omor o baba ii iau locul in rai? "

sau

OK
Tai-o, pleaca
Cara-te, dispari
Zbori, sterge-o
Calc-o, evapora-te,
Mori
Da-ti foc, fa-te scrum
Arzi un culori,
Stinge-te si suflete singura
Ca-mi dai fiori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

un barbat adevarat nu face dragoste cu un milion de femei un barbat adevarat face dragoste cu o singura femeie intr-un milion de feluri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine se scoala de dimineata, Casca toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine se scoala de dimineata,Casca toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaie verde castravete am dat head-shot prine perete.n-a fost walll, a fost bulan si adminu mi-a dat ban mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaieverdesolzdepesteuiteprostucumciteste...laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daptongue...

Daca nevasta ta vrea sa conduca...NU iista in cale ca vei muri!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun un banc : Merg un grup de spermatozoizi in cautarea ovulelor merg cat merg si trimit un cercetas sa verifice zona nu se mai intoare, trimite al doilea cercetas nu se mai intoare, tr maioru dupa o bucata buna de timp maioru tarait rupt tot striga -Tradare suntem in Cur laughingbig grinwinking

| Natii a răspuns:

NU FURATI! Parlamentarii nu suporta concurenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarta-ma mamica, fiindca n-am papat supica, dar cred ca a fost stricat pesmetu, fiindca vezi, iar am infundat closetu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt micuta si fitoasa si la curve le dau clasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca acum nu mai estiasa tare ca ieri...ai inceputh sa te fisurezi, sa te crapi, sa te spargi...acum estiPRAF!:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragosteah meah pentru. tine a pierith...Se va duce in rai sau iad? naiba stie... Da` n`am bani de inmormantarecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea vrea sa ajunga in Rai... dar nimeni nu vrea sa moara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date dreaku dc mai apari pe site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata e aiurea si apoi morilove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe alte site-uri de pe care poti lua mii si mii de status...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

||||||||||||razuiteste aici si vei castiga un monitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautama la gaini... daca nu ma gasesti cautama la oua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 2 cuvinte care deschid multe usi:''Trage'' si ''Impinge''laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu:Sunt facuta sa fac fite dar nu le suport pe ale altora. Da-mi add la id-ul maela.angel pls