| RomanMandruPanaMor a întrebat:

Cine imi dai comenzile de Game Master la Metin2 ii dau stelutza!

117 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Daca esti admin ar trebui sa le sti.
Si daca nu esti acele comenzi nu iti for fi disponibile si nu vor functiona.
Si cred ca daca esti Game MASTER GM-i ceilalti ar trebui sa-ti spuna comenziile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva comenzi pentru metin 2 sunt :/set_w,/set_r. cativa jucatori mi lea-au dat :d

| RomanMandruPanaMor explică:

Faza este ca le-am gasit si nu mai am nevoie de ajutorwinking
:/set_w,/set_r nu-s comenzi de gm, set_w ii ca sa mergi pas cu pas ca si cand ai avea costum de mire/mireasa pe tine, al 2-lea ii sa anulezi prima comandawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde le-ai gasit ca le vreau si eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o comanda da nu de GM daca vrei ti-o dau ii sa te plimbi : /set_W
si casa mergi normal sa nu te mai plimbi ii : /set_R

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda de Gm este asta /pkmode 771 daca esti crud nu te poate ataca nimeni asa e si la GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cateva comenzi de pe privat traduse in romana dar nu merg daca nu esti GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/pkmode 771 super codulwinkingwinking

| RomanMandruPanaMor explică:

Http://www.megaupload.com/? d=3OJW0L8Q aici gasiti comenzile de Game Master la Metin2! ar trebui sa-mi dau stelutza singur:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damile si mie pe mess toate... full_metal79!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti crud sa zicem bagi /pkmode 771 si nu te mai ataca nimeni

| metin2crz a răspuns:

Pe corvus si cei de lv 5 stiu comanda cu PKmode fratilor aveti macar lv 20 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/poly 2003
/poly 8008

adica daca ttot ce bagi dupoa poli numar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu scrie in metin2 /set_w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu niste comenzi de metin dar nu sunt pentru GM set_w si set_r

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine zis snick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne nu stie nimein comenzi laughing : /m urmat de numarul mobului ( ex : /m 2291, invoaca marele Dragon Rosu ), /i urmata de numarul itemului respectiv ( ex : /i 279 pentru sirius ), /kick si numele usernamului, /ban si numele, /setsk si 2 numere ( ex :
/setsk 1 59, pentru incizie tripla la P la razboinic corp ), /poly si numarul mobului ( ex : /poly 1093 te transforma in reaper ),
/polyitem si numarul mobului ( ex : /polyitem 691 iti da glob al transformarii in ork sef, alte comenzi poti sa le afli singur eu nu le mai dauwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 1.alea cu /poly...si asa pe ce metin merg? 2.nici ala sa nu te mai atace daca esti crud pe mine maomorau 3.si ziceti-mi si mie coduri dar (ADEVARATE)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da voi chiar nu stii deloc comenzi am 1 milion 239 de comenzi de GM pentru arme, armuri, magii, iteme inutile(pentu misiuni)etc - Arme pentru razboinici:

- Razboinic corp:

/setsk 1 59
/setsk 2 59
/setsk 3 59
/setsk 4 59
/setsk 5 59
- Armura regelui intelept (550 aparare, +10 Viteza, se poarta de la nivelul 50)

Razboinic: 11971
Ninja: 11972
Sura: 11973
Saman: 11974
si aste nu sunt nici macar un sfert dn sfert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/poly 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Web Web Link Web Link Web Link Web Link Web Link

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ziceti comenzi false

| alinutz3 a răspuns:

Zic eu o comanda de +9 suge **** si e +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge nici unul numa /pkmode 771

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate comenzile care au fost date pe aceasta pagina, in afara de /set_w si /set_r nu sunt bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune dar nu merg la orice metin (cum ar fi GM-mod) sau merg numai daca esti GM (inteligentilor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un id-u si te rezolv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ba frate cum sa mearga comenzile daca nu aveti gm\ga?laughing