| Skiper a întrebat:

Imi puteti da si mie un cont de Game Master pe metin2 nu am fost niciodata si vreau sa vad cum este! Multumesc Fundita care are cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Cine crezi ca ar fi prost sa iti dea tie un cont de Gm? Singurul mod in care poti sa fii Gm e sa raspunzi la intrebari pe forum

| SomeBody12425356 a răspuns:

LOL! Mah schimbati avataru! Ala de acolo parca are creier.Ca sa fii GM trebuie sa ai ceva cap! GMi ajuta playeri si u nu vad cum ai putea faceo.(si apropo.GMi nu sunt mai mult de 50 [pe RO])

| biboO a răspuns:

Pai mai bine sa fii pe privat ti las da pe al meu da intru pe el si sunt destul d serioasa cand vine vorba de echipa nu as vrea sa faci ceva pe site sau bann fara rost sau itm gratis sorry avem si noi un regulament cum a spus cel dinaintea mea trebuia macar regulamentul sal sti nu mai spun de vreun cod ...in plus un gm trebuie sa se asigure de 100 d mii de ori inainte sa actioneze pentru ca nimanui nu-i place discriminarea sau invinuirea p nedrepthappy