| xlmpq a întrebat:

Coca-Cola, Fanta, Pepsi sau Sprite? laughingCare e sucu preferat?

39 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Coca-colalaughing

| Nuuu a răspuns:

Colaaa, Pepsi.

Si acum toti inteligentii or sa ne spuna ca nu este buna cola.
Stim si noi chestia asta!

| madycoco a răspuns:

Fanta :d.

| fluturas a răspuns:

Sprite love struck

| OnWeed a răspuns:

Colaa... dar acum nu sariti ca nu e sanatoasa bla bla bla, stiu si eu asta laughing

| Mina a răspuns:

Pepsi twist! Pot spune ca sunt dependenta de Pepsi twist! laughing

| eubahhh a răspuns:

Cola si fanta love struck love struck love struck

tie ce iti place?

| hugo a răspuns:

Pepsi, pepsi in sticlele noi(nu cele cu etikeata veche de sarbatoare) are un alt gust acum fata de cola... poate mi-se pare mie... a incercat cineva sa faca o comparatie?

| JeSa a răspuns:

Cocatonguecola!
Chiar, faci cinstebatting eyelashesrolling on the floorbig grin?

| Locre a răspuns:

Sprite!

| daniDeeDee a răspuns:

Toate imi plac. dar sa zicem Coca-Cola. tongue

| soph999 a răspuns:

Coca-Colaaalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coca cola la oferta-1, 5 lei sticla/3l rolling on the floor

| marrr a răspuns:

Pepsi=)

| adinescu a răspuns:

Incercati sprite cu fanta o sa vedeti ca are gust de mar e foarte bun

| DeeDee007 a răspuns:

Fanta de struguri :X
pepsi

| xlmpq explică:

Coca-Cola the best laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nici o bautura carbogazoasa nu e buna, prefer sucurile naturale.

| Alisa a răspuns:

Sprite tongue

| BRG a răspuns:

Toate

| Hombre a răspuns:

Alo, tovarasi.Va intrebat ce suc preferati nu ce racoritoare. EU sucul de rosii. Sa traiti.

| angel_5676 a răspuns:

Prefer sucucrile naturale.

| Hombre a răspuns:

Da '' marionel'' asa e dar pare intrebare capcana. Poate ne lamureste ''ciprian 1994''.

| Mihaiii a răspuns:

Cola, si Pepsi Lemon love struck

| Nişka a răspuns:

Da. cola sh pepsi da sh sunt de acord cu @Nuuu dar ce vrei; stiti sh voi cum se spune :"nu face ce face popa fa ce zice popa "...in concluzie cred ca sh aia mai inteligentii ce ne dau sfaturi cum ca nu sunt bune aceste sucuri mai gresesc sh ei ca popa sh se reped la sticla de pepsi sau Colahee hee

| simona2010 a răspuns:

Coca-Colatongue

| Bteen a răspuns:

Pepsi Twist Lemon rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pepsitongue

| emy_8408 a răspuns:

Coca-cola