| timisoara a întrebat:

Contul de pe okazii.ro se plateste? Dar ca sa pun un anunt acolo?

Răspuns Câştigător
| micuta99 a răspuns:

Nu! Iti spun sigur ca nu! Am si eu cont si nu am platit nimic! fundita?

6 răspunsuri:
| AnNaa67 a răspuns:

Nu prea cred

| FyTzE a răspuns:

Poti sa iti faci cont ie gratis nici eu nu stiam da am incercat si este 100% gratis! daca vinzi ceva postat pe acel sait trebuie sa platesti si lor un cumision sau ceva

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Eu mi-am facut cont pe okazii, in speranta de-a vinde ceva, deci un stiu prea multe informatii, contul atunci cand il faci nu platesti, dar ca sa pui pretul (nu in descriere) platesti 5-10 centi nu sunt sigura ( care se ia din credit sau se adauga la factura telefonului)

Răspuns utilizator avertizat
| TaviComplicat a răspuns:

Nu se plateste nimica.

| TaviComplicat a răspuns:

Nu se plateste nimica.Nici produsele laughing