| blockbuster a întrebat:

Cum imi fac server pe metin? am inteles ca se face foarte greu. ma ajutati va rog? vreau sa devin GMtonguebig grin sunt nebun dupa metin. bine eu ma joc ro. deci va rog frumos din suflet, spuneti-mi cum se face. va dau id meu de mess daca e nevoie...

129 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns (pentru poechce):

Eu cred ca tu traiesti pe undeva prin munti de nu sti ca se poate hosta un server rolling on the floor

| Neagu_Ionut_1998_N949 a răspuns:

Ba cum dau acolo la mount root

| Maţcu_Gaby_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai e deschis sv de metin? smug

| Kuichiki a răspuns:

Cine are un server de metin. ma face mod joc 5 ani mt... stiu foarte bine metin. Astept raspunsuri.

| pufoosulLtEu a răspuns:

Ca sa ai server-ul tau trebuie sa ai cel putin 13 euro pentru host daca nu ai host mai bine nu te apuci!winking

| Vofi_Robert_1999 a răspuns:

Http://metin2hero.ro/ va asteptam pe servar! :)

| Canerbad412 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut ma ajuti

| Canerbad412 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut dam add pe f Ady Tmc si ajuta.ma sa il fac pls

| DeeaDeea12 a răspuns:

SonyMt2 - PvM/PvP - Level 250 - Rate 500% (Weekend 1.000 )!
- System language RO/EN.
- New client v8.0 new update 2017.
- Deschis de 5 ani.
- Fara 6/7.
- Mai multe detalii aveti in link-ul de mai jos:

http://sonymetin2.ro/prezentare/