| GhiorghitaGabi a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai am ping mare la counter strike 1.6 thinking plzzzz dau funda cine raspunde primul?

Răspuns Câştigător
| Johnny_6115 a răspuns:

Crede-ma mi s-a intamplat si mie asta.Pai nu e greu doar trebuie sa iti inchizi programele care nu le folosesti atat tot.Succes (fundita big grin?)

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna.Scrie in consola rate30000

| cristi_2881 a răspuns:

Daca downloadezi ceva inchide programul de download si orice iti face calculatorul sa mearga greu.sa nu fie pornit numai jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel nu stiu cum sa nu am ping prea mare la counter strike. dar mai inmportant ce inseamna ping?

| MikeAlexis a răspuns:

Scrie in consola rate 25000