| FlorinBulgaru a întrebat:

La jocul Counter-Strike :X ce inseamna a da blind cuiva? FUNDA celui care va raspunde primul big grin!

Răspuns Câştigător
| iHelp a răspuns:

Blind-ul este o comana AMX care o poate da numai adminul, aceasta este folosita pentru anti-wall chiar daca nu este eficienta majoritatea timpului.
Iti face tot ecranul alb pana ii spui adminului sa-ti unblind.
Amx_blind
amx_unblind

4 răspunsuri:
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Nu stiu. Funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Pain03 a răspuns:

Blind=Orb.La counter strike daca ii dai blind la cineva ii faci imaginea neagra(in caz ca are wall nu pateste nimic)Blindul este o comanda de admini pentru a prinde codatii.

| Mstely a răspuns:

L-ai omorat...