| okei a întrebat:

Cum pot sa verific cati bani am pe card de pe internet?
Am card ING Junior. pacat ca nu am si homebanking.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta informatia cu google, nu mai posta intrebari de genul asta, sunt destui hakeri pe net.

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca nu ai homebanking nu poti verifica pe internet. Ptr asta ai nevoie de un token cu care sa generezi o niste parole in baza carora te conectezi la contul tau. Poti vedea cati bani ai si poti lista si un extras de cont cu activitatile efectuate pe contul tau. Poti de asemenea efectua plati on line. Cere la banca acest - token este gratuit.

| Irina a răspuns:

Token? poate digipass, asa se numeste.

Daca ai card si stii pinul mergi la orice sediu de banca, langa bancomat ai un calculator care se numeste Multimat. Introduci cardul, tastezi codul pin si iti afiseaza direct suma care o ai in cont. apesi apoi pe ecran "anulare" si iti iese cardul.

Alta varianta mai e. sa suni la office-ul care ti-a deschis contul (gasesti pe internet; au numele dupa strada pe care au sediul), le spui ce informatii doresti si iti vor cere sa le spui anumite date personale ca sa fie siguri ca esti tu.

| Luncka_Sebastian_1991 a răspuns:

Cum pot sa verifica cati bani am pe card pe internet Am card BCR?

| Elena_Ingeras_1975 a răspuns:

Cum pot sa verific cati bani am pe card

| Maya_Ținu_1993 a răspuns:

Buna ziua cum aflu câți bani am pe card bcr