| alexandruvet a întrebat:

am un card la bcr si vreau sa stiu daca pot sa verific de pe internet sa vad cati bani am pe card, daca da cum. dau funda si vot

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la banca, iti activezi serviciul de internet banking pentru 4-6 ron pe luna cat o fi la bcr si iti va da un token care genereaza coduri cu care te vei putea loga pe site ul lor sa iti verifici contul

| francmasonu a răspuns:

Depinde.
daca vrei doar sa verifici cati bani ai, nu iti trebuie token.
dar, daca vrei sa transferi bani dintr-un cont intr-altul iti trebuie.
intra pe site la ei, e gratis parca, si vb cu ei.Sunt sigur ca te lamuresc imediat