| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Cum pun codurile de gems la jocul ourworld
codurile de facebook

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Pai... Deci intri pe http://ourgemcodes.com/, copiezi codurile din dreapta in afara de cel din mijloc ca ala este toolbar.Ala de sus este lunar si cel de jos saptamanal(facebook).

Apoi.Intri pe OurWorld, dai la settings si apoi dai click pe User settings si in dreapta este un chenar pentru coduri de gems in care scrie Enter coupon code here. Si dai paste si iti v-a da cate gemsuri are codul, cele mai multe sunte 10 gems.

Sa stii ca sunt si pentru flow.Nu e ca la coduri de gems.Scrii unde vorbesti cu oamenii : test-mode 42 si apoi scrii repede : cryptobilogist. Sper ca te-am ajutat.

Pa-pa!