| barbualexandru a întrebat:

Daca am contul de google Adsense Suspendat si nu mai pot sa pun nici un nume al altui membru al familiei deoarece am 4 conturi suspendate ( pentru clicuri) am voie sa mai fac un cont de google adsense si sa pun numele UNCHIULUI meu ( dar el nu locuieste in acelasi apartament)? Astia de la google Adsense nu verifica cine locuieste la adresa respectiva? sau pur si simplu trimit codul pin dupa care banii?

1 răspuns:
| vlaaddd a răspuns:

Pai trebuie facut alt site, ca daca pui acelasi site or sa se vada.

Ei nu au cum sa verifice cine sta la acea adresa.