| MarcyMarcy a întrebat:

Dati-mi si mie un siet unde pot sa-mi schimb parola fara a ma loga. Va rog ajutati-ma urgent... Dau funda primului rasp care merge. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Nu poti sa schimbi parola de pe yahoo de exemplu daca incerci pe youtube pentru ca nu ai conturi similare pe cele 2 conturi si una cu cealalta nu au nici o treaba.
trebuie sa resetezi parola pe site-ul unde ai uitat respectiva parola.
nu exista un site care sa iti ofere recuperarea parolei de pe toate site-urile de pe netu asta mare.
poti schimba parola numai pe site-ul unde ai uitat parola aia.altundeva nu se poate.
o zi buna!