| CutenessOverLoaded a întrebat:

Deci am gasit ceva pe net si mi se pare dubios cica e un site killerjo si se intampla ceva rau daca apesi. Ce se intampla?(Sa nu dati site-ul ci o descriere!)
Fundita.

9 răspunsuri:
| Alexandra8989 a răspuns:

Se face intai monitorul negru apoi albastru apoi iar negru si se in chide tot calculatorul de tot si nu o sa mai mearga nici la reparat nici la nmik
funda?

| George2000_6958 a răspuns:

Nosj si eu is curios acum happy.

| elizabeth a răspuns:

Aprinde lumina si deschide geamurile chiar poti aprinde si televizorul! sau poti fi chiar si cu cineva in casa! ce rau mai ni se poate intampla decat criza?

| elizabeth a răspuns:

Tygrisor,nu este nimic ciudat in asta sunt doar virusi si ii poti lua si tu daca cu stingi sau nu restartezi in 30 de sec maxim computerul ...asta este!

| Icsie a răspuns:

Apare un descreierat cu masca care te sperie
E urata faza.
Ehh ^

| emiishalala5 a răspuns:

Iti baga un virus ff puternic in calcu...a patit o prietena de-a mea...e ff nasol

| SorynaSweet a răspuns:

E un virus laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii o tipa care urla

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Pai. Daca intrii apare automat monstrul de la scary maze. Apoi se face monitorul negru, apoi albastru apoi se inchide de tot.Eu un virus care iti strica calculatorul si te si speriehee hee