Descopera ce mai buna versiune a ta la Fundatia Calea Victoriei

Dezvoltarea personală este domeniul care te ajută atât să îți descoperi noi fațete și abilități, cât și să comunici mai bine cu ceilalți, să funcționezi bine în echipă și să fii un lider mai bun.

Asta știai deja, nu? Ei, nu știu dacă ai aflat, dar dacă vrei să funcționeze și pentru tine cele „cinci sfaturi ca să...” pe care le-ai tot auzit, e nevoie să faci un mic efort. Ieși din rutina casă-birou, gândește-te care sunt lucrurile importante pentru tine - cât de aproape ești de obținerea lor? - și vino în luna mai la Fundația Calea Victoriei să lucrezi alături de lectori profesioniși și devotați la cea mai bună versiune a ta.

Află cum te poate ajuta o strategie de Networking în carieră, cum să obții ceea ce vrei prin Comunicare Eficientă și Public speaking, descoperă cum te influențează Psihologia inconștientului și (re)găsește-ți echilibrul prin Mindfulness sau Tehnici de Relaxare.

·         Atelier de Networking, din 3 Mai, 4 ședințe

·         Cum să Comunicăm Eficient, din 3 Mai, 5 ședințe

·         Introducere în Psihologia inconştientului, din 5 Mai, 3 ședințe

·         Atelier de Mindfulness, din 5 Mai, 5 ședințe

·         Atelier de Vorbire în public, din 8 Mai, 4 ședințe

·         Meditaţie şi tehnici de relaxare, din 8 Mai, 4 ședințe

Detalii și înscrieri pe www.victoriei.ro.

Citește și PROGRAMUL COMPLET AL LUNII MAI, pentru că mai ai încă multe lucruri interesante de descoperit.

15 răspunsuri:
| teemo2000 a răspuns:

Foarte tare

| tehno125482 a răspuns:

Tare rau!

| tehno125482 a răspuns:

TPU am o itrebare!
sunt pe locul 1 la campionul zilei dar n-am primit nimic!

Bula
| Bula a răspuns:

Si care-i intrebarea?

E spam de toata regula!
Tocmai TPU nu-si respecta regulile proprii?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru tehno125482):

Nu se mai dau de mult tricouri pentru campioni, nici macar nu se fac trageri la sorti pentru Campionul lunii
Continua sa dai raspunsuri bune, editorii iti pot remarca un raspuns, primesti un banut de unde iti poti cumpara ceva din magazinul virtual!
https://www.tpu.ro/magazin-premii

PS. TPU. scuze pentru of, topic cred ca era necesar, sper sa nu imi stergeti postarea!

| tehno125482 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Dar vreau sigla de campionul zilei

| Fatamuntilor a răspuns (pentru tehno125482):

Nu se face!

| tehno125482 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ce nu se face

| Fatamuntilor a răspuns (pentru tehno125482):

-Acele sigle...Nu mai facem chat aici, ca ne-o luam rolling on the floor

| tehno125482 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ok am deschis o discutie separata pentru asta aici:
https://www.tpu.ro/conversatii/cum-primesc-insigna-de-campionul-zilei/

| TPU.ro explică (pentru Bula):

Buna, articolele wiki sunt descriptive, dupa cum probabil ai observat si pana acum. Consideram ca acestea sunt utile pentru userii nostri, fiind o modalitate buna si educativa de petrecere a timpului liber. Multumim de intelegere!

| TPU.ro explică (pentru Fatamuntilor):

Multumim Angycut pentru lamuririle aduse, o zi minunata sa aveti!

Bula
| Bula a răspuns (pentru TPU.ro):

In acest caz trebuie plasate separat, la o sectiune informativa si in NICI UN CAZ intre intrebari
(cu atat mai mult ca nici nu este formulat ca intrebare)!
In versiunea anterioara, TPU a avut o asemenea sectiune si separat una pentru intrebarile interesante si de tip sondaj de opinie.

| BeSmart17 a răspuns:

Fain

Răspuns utilizator avertizat