| Pixel2009 a întrebat:

E departe gara cfr din brasov de piata sfatului? Daca da, cam cat ar costa un taxi de la gara in piata? As aprecia daca mi-ati oferi un numar de telefon de la o firma de taxiuri de acolo

3 răspunsuri:
| johnye2 a răspuns:

Nu cam 25 lei 0722.702.736 cel mai bun taxi

| sindromforyou a răspuns:

Taxiul e maxim 10 lei. in gara e statie taxi unde gasesti o gramada de taxiuri, dar sa te uiti pe portierele masinilor sa aiba tariful de 1, 35, ca mai sunt taxiuri private care iti iau pielea de pe tine.

| sindromforyou a răspuns:

Taxiul e maxim 10 lei. in gara e statie taxi unde gasesti o gramada de taxiuri, dar sa te uiti pe portierele masinilor sa aiba tariful de 1, 35, ca mai sunt taxiuri private care iti iau pielea de pe tine.