| cosminache a întrebat:

Fac parte dintr-o comunitate, si avem site, radio blog etc. Dar avem nevoi de un nume. Si nu stim ce nume sa punem. Noi nu avem un anumit subiect. Vorbim despre mai multe lucruri. Stiri, filme, jocuri, muzica sau chestii amuzante, etc. Ce se mai intampla in lume. Stiti un nume sau ceva va rog?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

"Lumea noastra", "Universul nostru", "Specialii", "Noi si voi"...

| Bunny a răspuns:

Gossip4u, hot-gossip. Poti sa folosesti in componenta"gossip" sau "news" sau ceva de genul "we-have-what-u-want" sau "our-world" sau "let's talk". Alte idei nu imi vin. Oricum sper sa te ajute ce ti'am zis.happy

| Bunny a răspuns:

Ma bucur ca te'am putut ajutahappy.

| YukikoMaya a răspuns:

Friends forever

you and I

your universe

| cosminache explică:

Ceva mai "nebun"? sau ceva in engleza etc... dar si asteas bune

| cosminache explică:

Da. ma ajuta foarte mult