| тøхх a întrebat:

Funditssa! Urgent! >Repedee Vreau sa imi fac cont aici : http://www.karaokeparty.com/en/register si la ultima cu " PROMOTION CODE " nu inteleg ce trebuie sa pun... :) Ce trebuie sa scriu acolo?

5 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Nu trebuie să scrii nimic.
Baftă!

| Tweetymrrr a răspuns:

EStE oPTiONALbatting eyelashesdACA-L ai poti sa-l pui, dar nu cred ca te ajuta. Daca mai ai nevoie de ajutor, mesaj privatbatting eyelashes Iti raspund, promitwinking

| тøхх explică:

Nu mai trebuie.Am facut faRA sa pun nimic. love struck

| TJohannaB a răspuns:

Este obtional si daca vrei sa te mai inscri undeva si nu stii da-mi un mesaj si siteul pe care vrei sa te inscri si gata se rezolva.
Fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooo ce usor e ce dai acolo si iti sc ce trebuie apoi daca iti apare cu rosu ca nu ai facut bine iti corectezi apoi daca iti sc ok cu verde la toate dai pe register si gate(trebuie sa ai minim 13 ani);(funda)pls ca doara ti-am raspuns! nu-i asa?winking