| lolita24 a întrebat:

Hei, cine stie numarul de telefon al Andrei Maruta, am castigat la un concurs si am incercat toate variantele s-o contactez, dar am nevoie de numarul personal al ei. Cine a capatat numarul ei... poate sa mi-l dea? Funda celui care are nr corect.

1 răspuns:
| alabalaportocalala a răspuns:

Ce concurs e ma ala ah?laughing pai daca ai castigat la un concurs de-al ei trebuia sa-ti dea cei care l-au organizat un email, o adresa, un nr de telefon(in niciun caz numarul ei personal)
te-a cam fraierit concursul alalaughing)tongue