| Banica_Roxy_1970 a întrebat:

Hei,TPU! vreau să îmi schimb numele de tumblr, dar n-am idee
cum, idei?
P.S: nu vreau nume gen: bobocica, frumușica și alte rahaturi.

FUNDĂ

5 răspunsuri:
| Madalynutza28 a răspuns:

Nu stiiuuuu... Daca numele tau este Banica Roxy, poti sa iti pui numele in ceva de genul : Roxyutza, Banica_1970 sau Banica.Roxy. Nu stiu daca iti plac dar...asta e.

| deadwillow a răspuns:

To_be_crazy_is_my_lovely_life? laughing

| Iubibilăă a răspuns:

Ochi de inger, suflet de inger, zambet de copil, visul iubiri, ochi de tigru, cer fara nori, visul meu, zambet original, ochi caprui, vis fara culori, curcubeu incolor, soarele meu, te iubesc soare, trandafir cazut, zambet pentru zambet, privire catre soare, zambet special, magia unui vis, culori incolore, regina zambetului.

| hazza01 a răspuns:

Felii-de-dragoste, dreamer, bucati-de iubire, Ochi-de-gheata, Blogul lui (numele tau ), pahare-pline-de-ura, molipsesc-iubire, Totul despre fete, Curcubeu in alb si negru. Sper ca te-am ajutat :* http://dreams4youbaby.tumblr.com/
acesta este al meu, follow.

| AddInNa99 a răspuns:

Poti sa pui o data importanta sau o zi de nastere a cuiva important tiewinking