| LeeJiEun a întrebat:

Heii..Pentru cei care joaca StarDoll.
As vrea sa fac schimb de conturi,pentru ca de al meu m-am cam plictisit.:]]
Pentru cei interesati, numele e Iubi55, am fost SuperStar de 6-7 ori,are lvl 36, obiecte destule, mai ales in depozit:]], Academia am terminat-o, 2 pagini de machiaje si 3 de accesorii siii....cam atat. Daca va intereseaza dati-mi un mesaj cu id`ul vostru si numele contului vostru daca vreti.:]

10 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

Eu as vrea thinking Al meu are lvl 43 big grin Cauta dyenutza1999

| LeeJiEun explică (pentru Pikaciuuu):

Nu stiu ce sa zic ma mai gandesc

| Pikaciuuu a răspuns (pentru LeeJiEun):

Ok thinking Al tau e frumos sad doar ca ai terminat acaddemia thinking cred ca nu il mai dau whistling

| LeeJiEun explică (pentru Pikaciuuu):

Conteaza daca i-am terminat academia sau nu? lool

| Pikaciuuu a răspuns (pentru LeeJiEun):

Pai intr-un fel as fi vrut eu sa afc toata academia :* dar acum m`am facut superstar thinking si nu il mai dau thinking

| LeeJiEun explică (pentru Pikaciuuu):

Ok.lol oh go on

| ValentinaTha2000 a răspuns:

Eu am unul adeka! nu are lvl mare dar daca il vrei trimite-mi mesaj pe adeka! intr-una din camere am peste o suta de articole! iar in cealalta cincizici si ceva! daca vrei sa facem schimb trimite-mi mesaj pe adeka! =]]]]

| Zanisoara a răspuns:

Vreau eu, ma numesc simonika16 am lv 26, am bani destui, viziteazama si anunta-ma daca iti convine

| InfinityLove2000 a răspuns (pentru LeeJiEun):

Am eu una! are lvl 35, are 2-3 peruci, machiaje, multe haine, multe lucruri(multe sunt in depozit)si trei camere.Se numeste ilektra2012. daca o vrei lasa-mi un mesaj

| Anonymus366558 a răspuns:

Am eu lv 45 cauta mikymiky22 si mai vb