| LovعlyFeelings a întrebat:

Hello all! Cine stie sa faca credits la IMVU? big grin
Funda!

3 răspunsuri:
| aLdu a răspuns:

Bunaaa`!:]
Deci, iti mai faci un cont sh` pui pe cineva sa intre pe el sh` u st pe contul` tau.pe care esti de obicei. te invita de 5 ori.[sti u, invitatii acasa la pers respectiva]sh` u faci pe cont credit...
Sau la inceputul jocului iti alegi un cateluSh.sh` din 2 in 2 h iti da bani
Sau. a treia varianta. dai la free credit.[img e credit cu aripi]
sh` iti arata mai multe variante... o singura data poti prin email, scrie undeva.Cauti.tot la free credits poti sa iti faci cont pe Yearbook sh` iti da bani.
Sper ca ai inteles.
Byeeeewave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti face prin myyerbook

| JustStylez a răspuns:

Stiu eu