| xCascavaalProblemex a întrebat:

Hello!
Cine vrea sa fie prieten cu mine pe Sweet Flirt
Spuneti-mi conturile voastre happy

happy

Răspuns Câştigător
| psica a răspuns:

Numele meu => Deyu happy

| xCascavaalProblemex explică (pentru psica):

Heii Poti sa-mi trimiti pe privat adresa ta de mess de pe Sweet Flirt ca vreau sa castig 30 de dolari sa te recomand ca prieten

| xxxAryxxx a răspuns (pentru xCascavaalProblemex):

Numele meu este Ary iar DRESA DE EMAIL ESTE elena_elle1914 spune-mi si mie adresa ta de id

39 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Iulika97 happy

| madalynagirl14 a răspuns:

MaddieA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XChocox big grin Add me

| Fluffy69 a răspuns:

Kidy

| maychanges a răspuns:

Eu.Sunt hinatalove, sunakochan, nanami12 si maychanges!

| Klau97 a răspuns:

Pe ce =) da-mi un site ceva nu am mai auzit de sweet flirt =)

| Ali1998 a răspuns:

Heyy!

Contul meu este BellaILoveYou iar email-ul meu este reginaromina@yahoo.ro.

happy Byee

| Trrranquila a răspuns:

Numele meu este Diiana789.

| qxeenbee a răspuns:

Heii ^^ Contul meu => Ery :3

| DixieBloom a răspuns:

Numele = VeronicaStey
Apropo in episodul 3 Ken va pleca si numai in episodul 13 se va intoarce barbat asa am auzit pe un site si am dat la poze poze cu ken Sweet Amoris si iti dawinking

| elisasinimicmaimult a răspuns (pentru DixieBloom):

Buna, poti sa imi spui ce site era? te rooog happy

| DixieBloom a răspuns (pentru elisasinimicmaimult):

Ma refer la youtube am vazut dar daca vrei iti dau o poza cu el in episodul 13 desi am ajuns si la episodul 3 dar este despre un caine si chesti sal gasesti http://t0.gstatic.com/......tp?/images asta-i poza cu el in episodul 13... asa va arata barbat dar daca vorbesti urat cu el s-ar putea sa se sarute cu Amber sau nu stiu n-am ajuns la episodul 13 GoodBye

| Giulia97Anna a răspuns (pentru DixieBloom):

Deci este adevarat!

| Giulia97Anna a răspuns (pentru DixieBloom):

Dar baiatul din clubul de gradinarit(Jade) apare numai in episodul 3?

| DixieBloom a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Daa tu la ce episod esti eu la 4 acolo este un prof de istorie unde trebuie sa ii arati locurile din clasa dar dupa ore bantuieste cineva scoala o fantoma

| Giulia97Anna a răspuns (pentru DixieBloom):

Si eu sunt la episodul 4, dar nu am terminat decat sa-i arat profului de istorie locurile si m-am intalnit cu fata aceea.

| sara18miţa a răspuns (pentru DixieBloom):

Nu daca vorbesti cu el urit.
El asa se razbuna pe Ambre, mai intii o saruta iar apoi ii arunca telefonul, il strica!

| DenisaBun a răspuns:

Numele me este = Denisa14

| DenisaBun a răspuns:

Trimitetimi si mie va rog emailul vostru ca vreau sa castig si eu! prin mesaj! mersi ::*

| adinaidk13 a răspuns:

AdinaAlee, numele meu puppy dog eyes.

| AlexandraSp a răspuns:

IuliaKido happy

| erikamaria a răspuns:

Erika1234

| DoarEu123 a răspuns:

Am o intrebare... unde se pune emailul? :3

| alexandra_8042 a răspuns:

Alexandra1998

| gabrielaramona a răspuns:

O sa iti trimit si eu adresa mea daca vrei dar as vrea sa mi le trimiteti si voi mie daca sunteti dragute si presupun ca sunteti pup:*

| Corinaelena5 a răspuns:

Ma numesc vane4560

| Lavinia640 a răspuns:

Contul meu = Layly

| Gabriela_Magda_1993 a răspuns:

Eu as vrea ma... am 2 conturi
1.gaby19
2.sexymadalina

| SabinaJFM a răspuns:

Euu... S1234. Adauga-ma!

| Rodii a răspuns:

Rodii, add me!winking

| Ioana857 a răspuns:

Contul meu iepuras121

| Ioana857 a răspuns:

Numele meu iepuras121

| Biabiabianca a răspuns:

Lorelei

| Georgiana_Geo_1990 a răspuns:

Numele meu =>Soreee

| Vlad_Suciu_1995 a răspuns:

AveryNorocoasa

| Superprintesaunuinlume a răspuns:

Te rog, da-mi si mie pe privat adresa ta e-mail ca o sa-ti spun si eu contul meu!