| Versus_2394 a întrebat:

Ikariam VS Travian! Alegerea? De ce?

7 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Ikariam
Ikariam este mai complex si este jucat 50 % de persoane mature pe cand travian este un joc pentru copii!
Cine le-a jucat inteleg!

| Xcel98 a răspuns:

Amandoua sunt super! deci Ikariam 100% si Travian 100%! funda?

| theDrifter a răspuns:

Ikariam...travian e destul de dificil big grin

| alextherou a răspuns:

Ikariam 100% Travian 0% xD

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Travian pentru ca e frumos nu te plictisesti iti alegi triburile pe cale le vrei poti construi o minune a lumi si cand o faci la lv 100 castigi jocul poti cuceri sate ii mai frumos mie imi place foarte mult funda?

| har a răspuns:

As alege ikariam,si travian e frumos dar te ataca lumea mult prea des si uii par cam disperati... ikariam e mai complex si mai frumos cums e desfasoara luptele pe runde ai timp sa iti mai plnaifici startegii, si si este si frumos satisfactia de dupa victorie, dupa atatea runde si pierderi sa vezi ca ai castigat happy

| Denys1500 a răspuns:

Travian e mult mai tare decat Ikariam la ikariam e pentru copii pe cat la Travian e bun doar pentru strategi si va ataca doar pentru ca nu stiti sa jucati jocuri de strategie