| vladmuresan1234 a întrebat:

Imi dati niste linkuri cu carti despre animale online si sa le pot citi ca pe scribd.com Funda

1 răspuns:
| TheTelemea a răspuns:

Du-te de fa-ti poze, ia-ti un album, si aia-i cartea cu animale rolling on the floor, pune in dreptul fiecarei poze o descriere si gata(ceva gen "in aceasta imagine specimenul isi scoate in evidenta adidasii de firma, uitati doar cum sta mai in spate doar ca sa apara si picioarele, impresionant". Pune-i si un titlu adecvat, de exemplu "nu-i treaba magarului unde beau apa oile" sau "cum cainele moare de drum lung prostul moare de grija mea".