| Mimi_7730 a întrebat:

Imi puteţi recomanda ceva seriale bune?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Poi iti dau lista mea de seriale, sper ca unu de acolo sa iti fie pe plac. deci
1. Quantum Leap (capcana timpului- personajul principal Sam impreuna cu All calatoreste in trecut cu ajutorul unui calculator pe nume Ziggy pentru a salva trecut, a ajuta persoanele care au gresit in trecut)
2. C.S.I (crimes scene investigation)
2. C.S.I Miami
3. C.S.I New York
4. Grey's Anatomy (anatomia lui Grey - un serial despre rezidentii dintr-un spital)
5. Ghost Whisperer (mesaje de dincolo - Melinda comunica cu spiritele si ii ajuta sa treaca din colo)
6. Mediumul (tot asa comunica cu spiritele so ajuta procuratura]
7. Being Erica (in mintea Ericai, un serial dragut doar ca deocamdata are decat 3 sezoane, urmeaza sa mai fac unu anul asta]
8. Smallville [super-man in tinerete]
9. Supernatural [lupta cu demonii. e dragut - e horror]
10. Jericho
11. Povesti cu talg [a fost dat pe hallmark. niste mini-seriale foarte interesante. un fel horror]
12. Nip Tuck [prietenie pe muchie de cutit, un serial despre o colaborare intre doi prieteni la un cabinet de operatii estetice]
13. Heroes [eroii - un serial foarte interesant, un pic ca x-man]
14. Criminal Minds [minti criminale]
15. Dexter
16. Arma dreptatii [dar are decat 2 sezoane daca imi amintesc bine]
17. Alias
18. Charmed [Farmece - cu vrajitoare]
19. Law & Order: Criminal Intent [Lege si ordine: Intentii criminale]
20. Law & Order: Special Victims Unit[Lege si ordine: Brigada speciala]
si cam atat, sper ca ti-am fost de folos

5 răspunsuri:
| Zeekee a răspuns:

Californication (toate sezoanele)
Two and a half men (toate sezoanele)
Entourage/Anturaj (toate sezoanele)
Blue Mountain State (sezonul 1 si 2)
Gray's Anatomy si House MD (daca iti place medicina)
Spartacus (daca iti plac luptele cu gladiatori)
Pacific (un mic istoric despre razboiul purtat de Americani cu Japonezi)
Daca iti place raspunsul meu, astept fundita ^^batting eyelashes

| TeddyMaria a răspuns:

Grey's Anatomy (anatomia lui grey)
The Vampire Diaries (jurnalele vampirilor)
Naruto Shippuunden
Naruto
True Blood
Dexter
Lost
Breakout Kings
Californication
Spartacus: Gods of the Arena (Spartacus: Zeii Arenei)
Fringe
Spartacus: Blood and Sand (Spartacus: Sange si Nisip)
Mad Love
Two And a Half Men (Doi barbati si jumatate)
Chuck
Camelot

cam atat big grin sper ca te-am ajutat
Funda?

| elly_2240 a răspuns:

Bunahappy! eu urmaresc seriale pe Vplay sau serialepenet... uite o lista cu seriale bune :
1. The vampire diaries
2. Supernatural
4. Rebelde
Sper ca te-am ajutatwinking

| valerialuca a răspuns:

The vampire diaries( e super) sau gossip girl

| gimbau a răspuns:

La piovra(caracatiza) e super