| Decebalul a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva seriale mai bune?

11 răspunsuri:
| lolec a răspuns:

Iti recomand in primul rand DECTER si HOMELAND amandoua sunt facute de Showtime si au nota IMDB aproape 10 ceea ce este extrem de rar intalnit si serialul Chuck care si de actiune si fun din cand in cand realizat de CBS parca

| kar1GaNNN a răspuns:

Iubiri Secrete, Prima TV!

| Seepty a răspuns:

Cele mai bune seriale ar fi:
Prison Break
John Doe
Arrow
Dexter
American Horror Story

FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Dexter
*City hunter
*Scent of a woman
*Ghost(Fantoma)
*Cain si Abel:ura de frate
*Secret garden
*CSI:crime si investigatii
*Pasiuni(Passions)
*Disparuti fara urma
*Lost(Naufragiatii)
*Suleyman Magnificul

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, serialele indiene sau coreene sunt tare frumoase! Mai ales serialul Vidia si Sagar!

| alinaalin955 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0944947/
Pe 6 aprilie incepe sezonul 4.

| disa a răspuns:

Bates motel

| Pasaris437 a răspuns:

Grey`s anatomy, dr house

| AnaM19 a răspuns:

1- Arrow, 2- Beauty and the Beast, 3- Bitten(2014), 4- Star- Crossed(2014),, 5- Supernatural, 6- The 100( 2014), 7- Teen Wolf, 8- Gossip Girl, 9- Grimm, 10- The Originals, 11- The Tomorrow People( 2013), 12- The Vampire Diarie TVD, 13- The Walking Death, 14- Touch, 15- True Blood, 16- Witches of East End, 17- Wolf Blood, 18- The Secret Cyrcle, 19- Dexter, 20- Reison Break happy sper ca te-am ajutat!

| Balan_Caty_1998 a răspuns:

El barco
дневники вампира

| gabriiella00 a răspuns:

Supernatural,pretty little liars, gossip girl, true blood, teen wolf, 90210, the carrie diares, the originals, the vampire diares, the walking dead, the secret cyrcle