| đσхïï a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri de jucat afara va rog? Eu nu mai am idei de jocuri si ma plictisesc.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SuperLover a răspuns:

Sultanul, Ce-ai mancat aseara, Fantanica, Melcul, Patratel, Mamaliga, Flori Fete sau Baieti, Mimatul, Culorile, Inghetata. Daca vrei detalii despre vreun joc, trimite un mesaj.

14 răspunsuri:
| rosepassion a răspuns:

Capra noua, volei, daca suteti mai multi va puteti juk ratele si vanatori, tara tara rem ostasi, tarile,... va mai puteti juca coarda, elastic, fete fete

daca nu sti cum se joaca intra p n3llutza_rasfatatha si iti explic

sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola, cate oua are baba, jocuri pentru mai muulti ioana_the.blue si iti explic cum se joaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti juca si om pe pamant e distractiv sau carti sau leapsa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mimatul. cum se joaca?:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te poti juca multe cum ar fi : leapsa sau ata multe din aceste jocuri sunt amuzante precum ar fi:tarile, ata, copacul, prostioare dudi, si multe altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog explicatzimi si mie cateva jocuri plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca si eu m-am plictisit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cele mai bune jocuri sunt:
Leapsa, Pititea, Alergatea pe culori, pe animale, filme etc.etc., Poti face un sotron si daca esti singura te poti preface ca mai e cineva cu tine, jucand tot tu acea persoana si mai les, pentru ca acum e iarna si zapada te poti juca si prin zapada:
poti face oameni de zapada, daca mai esti cu cineva sa va bateti cu bulgari, sa mergeti pe partii sa va dati cu sania...Deci...o multime de posibilitati de joaca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se joak sultanul si fantanica

| MihaelaStyles a răspuns:

V-ati ascunselea, dracusorul pe culori,
om pe pamant, imparatul, inghetata pe
vampiri, leapsa pe coco, mimatul
sticluta cu otrava, branza si multe
altele. Timite-mi mesaji pentru detalii
daca vrei. big grin

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Dar sa spuneti cum sa ne jucam jocurile pe care ni le dati

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Ca vrem jocuri mai detaliate

| Raluca_9880 a răspuns:

Bun... imi explicati si mie cateva jocuri gen: mamaliga,parola, cate oua are baba, dracusorul pe culori?