| Frau a întrebat:

La gta vice city exista con pentru inotsad?

Răspuns Câştigător
| bogdan_5147 a răspuns:

Salut, la gta vice city nu exista cod pentru a inota.Singurul cod care este legat de apa este seaways care te ajuta sa mergi cu masina pe apa.De inotat se poate doar la san andreas...ar fi fost prea frumos sa se poata inota si la vice city.bafta la joc, sal

17 răspunsuri:
| adelin2552 a răspuns:

Nu

| gabryel a răspuns:

La vice city nu exista cod pentru inot in san andreeas poti inota si nu iti trebuie cod.

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu altfel inotam peste tot

| adi4ever a răspuns:

Nu dar exista o parola cu care poti merge cu masina pe apa:SEAWAYS

| Ionutzsa a răspuns:

Nu este pentru inot, doar pentru mers pe apa cu masinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu exista decat la san andreas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva parola de camion monstru la gta 3?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dare este pentru mers cu masina pe apa "seaways"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate inota...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fructe marfa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador gta e un joc frumos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| iLoveLolipop a răspuns:

Lol nu exista coduri exista moduri pe care le bagi in gta in fisierul data http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=15167 BAFTA

| iustinrobert80 a răspuns:

Nu cred

| Plussss a răspuns:

Nu exista cod pentru a inota singurul cod este seways care te ajuta sa mergi cu masina pe apa.