| schlau a întrebat:

Exista cod de bani in gta vice city? dar de elicopeter?

Răspuns Câştigător
| The Scout a răspuns:

Cod de bani nu exista, poti folosi Cheat Engine pentru a modifica variabila ce raspunde de numarul banilor tai, de elicopter la fel nu exista, singurul mod de a face rost de Hunter - cel de lupta e sa gasesti toate cele 100 de pachete ascunse sau sa termini toate misiunile din joc ( cumperi toate proprietatile + le faci misiunile, in afara de cel de la fabrica de inghetata care e infinita ) si atunci ti se deblocheaza ultimele 2 misiuni. dupa aia, vei avea hunter-ul in baza militara dar vei avea nevoie de costumul de politist care-l gasesti in cladirea politiei de langa Vice Point. Fara costumul de politist vei fi atacat de catre militari. Costumul de politist faci rost dupa misiunea Sir, Yes Sir! din seria misiunilor "Vercetti Mansion" dupa ce-l infrangi pe Diaz.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.giz.ro/jocuri-pc/coduri-grand-theft-auto-vice-city-2421/ aici sunt toate :)

funda?;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna baga idiu asta in lista ta sa imi explici ceva la gta mersi : idiul este ruxy_bombonik12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum bagi parole la gta ca numai stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheat Engine cum faci rost de el

| HaLoGeNNN a răspuns:

Pai... nu exista de bani da fi atent aici:te duci si iei o barca si te duci in celalalt oras cand ai ajuns acolo e un drum lung rau si mergi pe el dupa aia faci stanga si nu mergi inainte deci faci STANGA de acolo mergi inante si te opresti la prima s-au a doua SAU a treia strada cand te-ai oprit la aia CA NU MAI TIN MINTE CARE faci dreapta dupa aia stangasi vezi niste scari te urci pe ele si acolo e elicopter. si daca vrei bani putin mai in spate cu o strada sunt niste cuti le darami si cad bani pe jos si alea se refac si au bani infiniti...

| MikShiRaw a răspuns:

Daca vrei elicopter scrii professionaltools, alegi o arma cu luneta si dai click dreapta sa vezi prin luneta si dai de rotita de la maus inapoi.Iti apare elicopter si scuter.
Eu joc GTA Romania2 la el merge dar la gta 3 real nu merge.
Sper ca am fost de ajutor.